2 roky záruka

2 roky záruka

HIAB nakládací jeřáby jsou konstruovány a vyrobeny, jako žádný jiný jeřáb. Z tohoto důvodu přichází s příslibem jako žádný jiný. Představujeme HIAB dvouletou záruku.

DVA ROKY na všechny produkty a komponenty

Nakládací jeřáby HIAB jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a kvalita zpracování, jako u žádného jiného výrobce, který by se mohl rovnat. A protože HIAB jeřáby stavíme   s velkou péčí, stojíme za nimi s důvěrou.

V současné době HIAB přichází  u všech vyrobených jeřábů s dvouletou standardní zárukou, která se vztahuje na jeho všechny součásti. Nejen, že pokryje součásti, které očekáváte, ale také zahrnuje následující součásti vybavení:

  • Lakování
  • těsnění (vnitřní i vnější)
  • Flexibilní hadice

5 let pro železné komponenty

Ve skutečnosti, naše standardní záruka jde mnohem delší, než   první dva roky. Pro všechny jeřáby HIAB s určitým počtem cyklů, je záruka 5 let na všechny nosné ocelové komponenty.

Dokonce i na jeřábech bez počítadla cyklů, * naše záruka na konstrukční  prvky  z oceli je 3 roky – bez ohledu na režim manipulace s hákem nebo rotátorem s nástroji.  A nejlepší ze všeho, je to, že můžete rozšířit standardní záruku na svůj HIAB jeřáb podpisem smlouvu o poskytnutí servisních služeb.

* Platí pro jeřábů s ovládacím systémem CL / CLX, které jsou v prodeji pouze v některých zemích.

Jediný slib svého druhu

Zákazníci HIAB jsou první, kdo mohou využívat takové komplexní nadstandardní záruky, jako standardní záruky. Ale to by nemělo být překvapením. Žádný jiný výrobce není tak na úrovni, jak je HIAB.

Podobné příspěvky

20191204_130524
Nové realizace podzim 2019
20190325_114340
Nové realizace jaro 2019
Multilift XR21Z.61 (8)
Realizace pro firmu VAPAS a.s.

Zanech odpověď

povinné*