+420 724 017 073
+420 724 017 073

Výrobci

Jeřáby a vyvážečky Kesla

KESLA je strojírenská skupina specializovaná na marketing a výrobu lesnických a manipulačních technologií, která přidává hodnotu prostřednictvím vysoce kvalitních a uživatelsky přívětivých řešení pro manipulaci se dřevem a jinými materiály.

Jeřáby KESLA, jsou založeny na finských znalostech a zkušenostech s nimiž jsou jeřáby vyráběny, což z nich dělá vynikající volbu i do těch nejnáročnějších podmínek. Leták drapáků a ocelového materiálu STRENX, ze kterého jsou vyrobeny jeřáby.

Produkty Kesla

Jeřáby Hiab

HIAB obsahuje spediční jeřáby pokrývající celou řadu požadovaných nosností a vlastností. Nosnosti nabízených jeřábů jsou v rozsahu 1 až 100 tunometrů, a s možností vyložení od 2 až do 30 metrů.

Produkty Hiab

Kontejnerové systémy MULTILIFT

MULTILIFT kontejnerové systémy umožňují jednomu nákladnímu vopzidlu realizovat řadu různých úkolů tím, že bude využívat kontejnery různých typů a velikostí.

Produkty Multilift

Vážní systémy STEELYARD-PESON

Vážní systémy francouzského výrobce STEELYARD PESON je skutečně dynamický vážicí systém, tj. Váží v pohybu. To znamená, že obsluha může pracovat normálně a bez ztráty času. Výrobce vah garantujeme celoživotní přesnost měření 99%!

Produkty Steelyard-Peson